Strefa dla architekta

 

Już teraz zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz i architektów, których domeną jest strefa wykończeniowa w nieruchomościach. Mamy nadzieję, że nasza szeroka oferta produktów, pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru, jeśli chodzi o jakże ważną dla wielu właścicieli domów, mieszkań, hoteli, restauracji, kwestię kreowania ich stylu poprzez niepowtarzalne obrazy i  dodatki. 

Firma Ann Quevista służy swoją wiedzą i doświadczaniem już przy tworzeniu koncepcji i wyborze materiałów. W przypadku wnętrz „piękno” nie sprowadza się tylko do doznań estetycznych, to połączenie wysokiej jakości, dbałości o klasę wykonania, zarówno pod względem zastosowanych materiałów jak i estetykę  i komfort użytkowania. Ten unikalny zestaw cech odnajdą Państwo we wszystkich tworzonych przez Ann Quevista przedmiotach sztuki użytkowej.

Nasza Strefa Architekta Ann Quevista to nie tylko newsletter, dzięki któremu będziecie na bieżąco z najnowszymi trendami w designie i naszymi nowościami oraz propozycjami ofertowymi. Strefa Architekta Ann Quevista jest to przede wszystkim miejsce dla tych projektantów wnętrz, którzy chcą z nami utrzymać bezpośredni kontakt. 

Przeglądając bazę produktów, będziecie mogli dokonać swoistego researchu i wstępnej selekcji naszych produktów, tak by łatwiej przygotować się do rozmowy z naszymi specjalistami przed złożeniem zamówienia.

Strefa Architekta Ann Quevista została więc stworzona po to, by maksymalnie ułatwić Wam, drodzy Architekci, Projektanci Wnętrz proces poszukiwania i wyboru optymalnych rozwiązań do Waszych projektów. My gwarantujemy unikalność oraz fakt, że jako jedyni w Polsce stosujemy technikę Alkoholink tworząc nasze dzieła.

Nasze relacje z architektami i projektantami wnętrz opieramy na partnerskiej współpracy oraz indywidualnym podejściu.

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, prosimy o założenie konta na naszej stronie, a nasi specjaliści skontaktują się z Państwem, w celu omówienia warunków przyszłej współpracy.

Po zalogowaniu można uzyskać dostęp do:

– indywidualnych cenników

– informacji technicznych o produktach

– narzędzia do składania indywidualnych zamówień

Zarejestruj się już dziś - https://annquevista.com/pl/reg 

Link do katalogu inspiracje : Katalog Inspiracji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl